Katalog eobuwie.pl i menelska moda

Ostatnio wpadł mi w ręce katalog popularnej firmy, zajmującej się sprzedażą obuwia, głównie przez internet. To co przykuło moją uwagę, to stylizacje panów. Na 3 prezentowane ilustracje z udziałem męskiego modela, na żadnej nie wygląda jak 100% facet! Przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłem je na szybko telefonem.

Krótki komentarz do każdego zdjęcia:

eobuwie

1. Tu model wygląda prawie jak facet, ale po co te obcisłe, damskie spodnie? Do tego takie powycierane. Słabo!

mężczyzna ubrany jak kobieta
.

2. Model wygląda jak kobieta, taka trochę postępowa, co to już sukienek nie nosi. Wystarczy podmienić głowę i nikt by nie zgadł, że postać wcześniej była mężczyzną.

ekskluzywny menel

3. Chłopak prezentuje się jak menel, tyle że ekskluzywny, ponieważ odzienie jest nowe, a nawet istnieje prawdopodobieństwo, że jest drogie. Dawniej powiedzielibyśmy, że to dziad, który znalazł to i owo lub otrzymał w darze od miłościwych państwa, i mniej więcej przysposobił je do własnych rozmiarów i pory roku. To jakieś nieporozumienie, żeby ubrać faceta w męski, dwurzędowy płaszcz, o konotacjach wojskowych, i do tego zaproponować mu dres i zimowe, skórzane buty.

Idę o zakład, że do sesji, oprócz fotografa, został zatrudniony stylista, który pewnie jest dumny ze swojego działa. W ogóle ostatnio w Warszawie zauważam wzmożoną fale „eleganckich dresów”, chodzących dumnie po centrum miasta. Temu zagadnieniu będę musiał kiedyś poświecić osobny wpis.
Tak na szybko podzieliłem się z Wami wrażeniami. Przestrzegam, żeby nie inspirować się menelsko-damską modą dla mężczyzn. Nie popadajcie w złudzenie nadmiernego luzu, ponieważ od luzu do niechlujstwa jest bardzo, bardzo blisko.

Trzymajcie fason i klasyczny styl.

Luigi


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s