Oferta dla firm

suitsupply_business_many
Świetnie ubrana kadra managerska wpływa pozytywnie na morale oraz wydajność pracy!

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, dyrektorem lub kierownikiem w instytucji prywatnej lub publicznej, i widzisz, że ubiór personelu pozostawia do życzenia, skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci to zmienić. Zapoznam się z obowiązującym u Was dress code’em, skonfrontuję z rzeczywistością i zaproponuję zmiany. Jeśli nie macie określonego dress code`u, stworzę go dla Was i przeprowadzę szkolenia personelu. W przypadku obsługi firm, ja zajmuję się męską częścią pracowników, a mój współpracownik ubiorem dla pań. Szeregowi pracownicy są szkoleni w oparciu o wykłady (wiele osób jednocześnie). Dla kierowników oraz dyrektorów polecamy warsztaty w małych grupach.

pitti_gqitalia-it
Nienaganny wygląd to większa pewność siebie i skuteczność w działaniu!
1. Zaproponuj pierwsze spotkanie.

Zaproś mnie do swojej firmy lub w miejsce, gdzie pracują Twoi ludzie. Wysłucham Waszych potrzeb, poczynię obserwacje na miejscu, zadam trochę pytań, sporządzę notatki. W ustalonym terminie prześlę wstępną propozycję oraz kosztorys.

2. Cennik.

Pracujemy na podstawie kosztorysu, przygotowanego po wstępnych konsultacjach i określeniu zakresu prac. 1 h kosztuje 200 PLN netto. Szkolenia firmowe są trudniejsze z uwagi na większą liczbę uczestników oraz czas potrzebny na przygotowanie się do wykładów, ćwiczeń lub innego projektu.

3. Co wchodzi w zakres naszej pracy?

Zwykle w firmach szkolenia obejmują kilka zakresów lub tylko 1 wybrany, np.:
a. Ogólny wykład na temat stroju biznesowego (trochę historii, sporo szczegółowych zasad dotyczących ubierania się, omówienie dress code`ów, psychologia ubioru, pytania od uczestników).
b. Praktyczne warsztaty w małych grupach od 1 do 5 osób.
c. Ustalenie i wdrożenie dress code`u.
d. Indywidualne szkolenia oraz warsztaty dla kadry zarządczej (attire: formal, business oraz smart casual, przegląd garderoby, praca z krawcem, zakupy itp.)
e. Inne zagadnienia zlecone przez Klienta.

4. Ile czasu nam to zajmie?

W przypadku pracy z pojedynczymi osobami można się sugerować ofertą indywidualną. W przypadku większej liczby uczestników przygotuję kosztorys, który przedstawię po pierwszej rozmowie oraz obserwacjach.

5. Czy po moim szkoleniu w Twojej firmie da się zauważyć więcej eleganckich i dobrze ubranych osób?

W większości przypadków – tak, w innych nie gwarantuję Ci tego. Zależy to przede wszystkim od szczerej chęci nauki oraz poprawy, przejawianej przez osoby uczestniczące w szkoleniach. Skuteczność zmian jest następująca:
a. Dla indywidualnych osób – jak najbardziej, tak!
b. W przypadku warsztatów 1-5 osobowych – tak!
c. W przypadku większych grup, np. szeregowych pracowników – na pewno będzie poprawa, ale nad ich nienagannym wyglądem musi czuwać przełożony, który będzie zmotywowany i dobrze przeszkolony w zakresie dress code`u biznesowego oraz smart/ business casual.

Psychologia podpowiada, że tylko 10% ludzkiej skuteczności (wpływu na innych) zależy od komunikacji werbalnej (mowa języka), a 90% od szeroko pojmowanego wyglądu (ubranie, mimika oraz gesty, kontekst sytuacyjny).

articlesofstyle-com
Pewne profesje wymagają profesjonalnego podejścia do ubioru. Charakterystyczne kolory oraz kostiumy symbolizują takie wartości, jak: tradycja, zaufanie, szacunek, władza, szczerość, pracowitość, otwartość, a nawet asertywność.
6. Czego oczekuję od Ciebie, firmy oraz pozostałych uczestników:

1. Musisz być ze mną szczery. Ja na pewno będę.
2. W większości, a najlepiej w 100%, będziesz stosował się do moich wskazówek.
3. Uczestnictwo jest dobrowolne (mam tu na myśli warsztaty dla kadry zarządzającej), ponieważ bez autentycznej chęci i zrozumienia zasad klasycznej mody męskiej, nie pojawi się pożądany efekt.

Nie zwlekaj z decyzją, skontaktuj się ze mną już dziś.

Luigi Saladini
Doradca Personalny
Klasyczna Moda Męska

Foto: www.suitsupply.com, www.gqitalia.it, www.articlesofstyle.com

Reklamy