Oferta indywidualna

pitti_gq-com
Esencja klasycznej mody męskiej.

Oferta indywidualna jest skierowana do mężczyzn, którzy poszukują dla siebie eleganckiego stylu. Jako stylista ubioru proponuję Ci klasykę mody męskiej, uwspółcześnioną o aktualne trendy włoskie oraz angielskie. Jeżeli jesteś biznesmenem, managerem, lekarzem, naukowcem, prawnikiem, wykonujesz wolny zawód lub piastujesz eksponowane stanowisko – to moja oferta jest właśnie dla Ciebie! Prawidłowo skomponowany ubiór, dobrze skrojony garnitur, właściwe dodatki, wszystko dopasowane idealnie pod wymiar Twojej sylwetki – te elementy decydują w 90%, jakie wrażenie robisz na otoczeniu. Ja Ci gwarantuję, że wykorzystując moje wskazówki, staniesz się 100% eleganckim mężczyzną. Rodzina, znajomi, partnerzy w biznesie, pracownicy oraz klienci będą z uznaniem mówić na Twój temat, być może nawet część z nich zacznie się inspirować Twoim nienagannym wyglądem.

fat_man_source-gq
Przekonaj się sam, że niezależnie od wieku i sylwetki możesz wyglądać dobrze.
1. Umów się na pierwsze spotkanie.

Pierwsze spotkanie na terenie Warszawy i okolic do 30 km jest gratis. Zadzwoń lub wyślij maila i zaproponuj dogodny dla Ciebie termin.

2. Cennik. Kolejne spotkania, konsultacje, warsztaty są płatne:

1 h to 200 PLN netto,
5 h to 1000 PLN netto,
8 h to także 1000 PLN netto, czyli po przekroczeniu 5 h w danym dniu, możemy pracować do 8 h i wykorzystać cały dzień roboczy.
Sposób płatności: gotówka lub przelew. Wystawiam faktury VAT.

3. Co wchodzi w zakres mojej pracy?

2-5 h zajmuje przegląd garderoby, czyli co masz w swojej szafie,
2-8 h czas potrzebny na wizyty u krawca,
8-24 h zajmą nam wizyty w sklepach,
2-3 h mogą zająć dodatkowe konsultacje i warsztaty, np. nauka wiązania krawata lub muchy, wykład na temat butów lub galanterii skórzanej.

Dojazd do Klienta wg faktycznie przejechanych kilometrów oraz dodatkowe koszty, np. nocleg, posiłki, opłaty za parking, autostrady itp.

4. Ile czasu nam to zajmie?

Średnio zajmuje to ok. 20-24 h.
Może być też zdecydowanie krócej, np. przygotowanie stylizacji na konkretną okazję: własny ślub lub oficjalna, wieczorowa gala. Może zająć nam to zdecydowanie dłużej w przypadku, gdy masz nietypową sylwetkę lub chcesz z moją pomocą skompletować bardzo obszerną garderobę.

5. Czy po tym czasie staniesz się eleganckim mężczyzną?
pitti_pinrest1-com
Elegancki, starszy mężczyzna w nieformalnym ubraniu, ale świetnie dopasowanym oraz skomponowanym.

Tak, gwarantuję Ci! Jednak są 2 warunki, które musimy wzajemnie spełnić:
1. Musisz być ze mną szczery i otwarty na zmiany.
2. Zaufasz mi i zastosujesz się do moich wskazówek.
W trakcie warsztatów nie tracę czasu na dywagacje typu: dopasowanie koloru koszuli do oczu, dobranie elementów garderoby pod partnerkę, określenie Twojego typu sylwetki oraz osobowości itp. U mnie otrzymasz konkretne wskazówki, po męsku dokonamy szybkich i celowych zmian. Czasem możesz się ze mną nie zgadzać. Trudno, rozumiem to, ale i tak zrobimy po mojemu. Płacisz mi, żebym nauczył Cię zasad klasycznej mody męskiej, i ja to zrobię. Po wszystkim posiądziesz wiedzę oraz nieco praktyki, na podstawie których będziesz potrafił samodzielnie się ubrać z klasą oraz zaczniesz dostrzegać niedociągnięcia u innych.

Nie zwlekaj z decyzją. Dzwoń, umów się i zaczynamy działać.

Luigi Saladini
Doradca Personalny
Klasyczna Moda Męska

Foto: www.gq.com